Cloud

Abone Ol

Yeni içerikler eklendiğinde anında e-posta adresinize bildirim almak isterseniz abone olabilirsiniz.

2021 Yılına Veda, Yeni Bir Yıla Giriş

Tarih: 26.12.2021 00:24 Okuma Süresi: 4 dk. 16 sn. Yazar: Cloud

yeni bir yıla daha veda ediyoruz. zaman ne de hızlı akıp geçiyor ve bazı diğer klişeler.

2020 yılından bahsetmiştik bu site üzerinde. 2020'ye girişimiz Ankara'da, henüz canavar dünyanın kendisiyle tanışmamışken olmuştu. böylesine çaresiz değildim. geleceğe dair ümitliydim. benim bu dünyada yapamayacağım ne var ulan? diye sorar dururdum. kariyer.net üzerinden ilan veren şirketlere göre sadece başvuru teşekkürlerine layıkmışım. 2 gün oldu gerçi cv koyalı.
x isimli şirketimize olan ilginizden dolayı teşekkür ederiz. cart zamanı gelip curtu tetikleyince ve bazı imkansızlıklar imkanlı hale gelince size geri dönüş sağlayacağız diyorlar. sıradan bir erkeğin tinder deneyimi gibi aslında buradan iş bulmak da. ben de sürekli olarak şirketleri sağa kaydırıyorum. önyazı falan istedikleri oluyor bazen. okuduklarından da şüpheliyim aslında. şöyle bir önyazı yazsam mesela, hoşlarına gider miydi?

önyazı günümüz şirketleri tarafından son günlerde sıkça istenen yazılardan bir tanesi. binlerce işsiz genç arasından en kalifiye köleyi seçmek isteyen şirketler tarafından istenen bu yazı günümüz iş alımlarının önemli bir aşamasını oluşturuyor. başvurulan pozisyona göre farklılık gösteren önyazılar katılımcıların maraton koşusunda duruma göre yüzde elli enerji boostu almasına sebebiyet verebiliyor. peki önyazı nasıl yazılır? önyazı yazma kriterleri nelerdir? önyazının faydaları nelerdir? işte bu soruların cevabı...

daha kursunu bitirmeden seo yazarlığı konusunda pek çok bilgi edindim. istenilen her keyword üzerine saçmalayabilirim. internetin bilgi çöplüğüne dönüşmesinde artık benim de bir payım olacak. yaşasın aradığı bilgiyi internette bulmaya çalışırken saatlerini harcayan insanların tek cümlelik cevap bulabilme ümidi. kahrolsun her bilgiyi şak diye veren siteler. yaşasın sözcü, internethaber, milliyet ve diğer baba haber siteleri. daha çok saçmalık ve daha çok karmaşa! sayfa üzerinde geçirilen daha çok zaman, ve bunun sayesinde gelen daha çok para! hepimizin paraya ihtiyacı var, ama kimsenin gerçekten bilgiye ulaşmak isteyen insanın birtakım dertlerini çözmeye ihtiyacı yok.

 

 

 

öylesine günler geçti ki bu yılda, bazen saatleri geçirmekte zorlandım. uzun süre yıldızları seyrettim, 4 ay boyunca her gece. erzincan üzerinden geçen starlink uydularına selam durdum elimde g-3 piyade tüfeğiyle. bazı şeylerin sonu asla gelmeyecekmiş gibiydi. geçmişi ve geleceği düşünmemeye çalıştım bu yüzden. fight club filmindeki asıl tyler durden'ın yaptığı gibi kendi mağaramdaki penguene sığınmaya çalıştım böyle anlarda. bir işe yaramadı, ben de sayısız çay içtim. uyumamam gereken zamanlarda ve yerlerde uyudum. tankın içerisinde uyumaya çalışırken klostrofobik olduğumu fark ettim. kamyon koltuğunda uyudum ben de haftalarca. montum battaniyemdi. mont üzerimde giyinik vaziyetteyken uyuyamadım. insanın uyuyabilmek için battaniye ihtiyacı olması gerçekten ilginç bir konu. daha rahat uyuyabilmek için vitesi 8'e takmam gerekiyordu, aksi takdirde bir baston uzunluğunda olan vites, iki kamyon koltuğu arasında rahat manevra yapabilmeme engel oluyordu ve böğrüme giriyordu. burada uyumaya o kadar alıştım ki... ben zaten aynı yerde uyuyamazdım uzun süre. kendi odamdan sıkılınca salonda uyurum. oradan sıkılınca oturma odasında, bazen yerde.. bazen yere koyduğum kaldırım taşının üzerine yastık diye koyduğum bereme kafamı dayayarak.

her şeye rağmen, bana kattığı her şey için bu yıla teşekkür ederim. insanoğlunun yüzbinlerce yıldır devam eden döngüsünde tamamlanması gereken önemli bir basamağı daha bir birey tarafından tamamlandı ve döngünün devamlılığı sağlandı. peki döngü devamlılığı nedir? nasıl çalışır? bu gibi sorularınızın cevabını 2022 yılında bulabilirsiniz.

mutlu yıllar. güzel bir yılbaşı eğlencesi yaşamanız dileğiyle.


Bu içerik "368" kez görüntülendi.

Tags: #2021, #yili, #nasil, #gecti, #kimler, #2022, #yilina, #girmeye, #hak, #kazandi, #yeni, #yil, #tebrik, #mesajlari, #yilbasi, #tatili

2021 Yılına Veda, Yeni Bir Yıla Giriş
İçerik Yorumları (0)

Bu yazı için henüz yorum yok.