Cloud

Abone Ol

Yeni içerikler eklendiğinde anında e-posta adresinize bildirim almak isterseniz abone olabilirsiniz.

hakkımda v2.0

hakkımda v.1.0'ı yazdığım gün üzerinden yaklaşık 3 yıl geçti. bu üç yıllık zaman zarfı içerisinde kendi hakkımda neyden bahsettiysem o kadar gerçekdışı kaldı ki bu kısmı tekrar yazma ihtiyacı hissettim.

 

96 yılının mayıs ayının birini ikiye bağlayan gece doğdum demiştim.

 

doğduğu yıldan itibaren soru sormayı bırakmayan bir gençtir bulut tanrısever. "anne, ben şimdi doydum mu?" sorusundan başlayıp "mesaiden önce bir sigara içmelik vaktim olur mu?" sorusuna kadar uzanan bir cümbüşte kimi zaman bulduğu cevapları, kimi zaman başlı başına cevapsızlık içeren durumları sizlerle paylaşmaktan çekinmeyen genç bir yazardır. bir zamanlar hayallerinde bilişsel bilim üzerine araştırtmalar yapmayı planlayan bir yeni-genç iken, şimdilerdeyse nerden köşeyi dönerim ile kafasını meşgul eden, herkes gibi bir insandır. vaktinin çoğunu herkes gibi işte çalışarak geçirir; kalan zamanlarda ise kayda değer bir şey yaptığı görülmemiştir. 

ölmeden önce planladığı şeyler arasında kendi kitabını yazmak vardır. çok uzun süreli yaşamayı planlamamaktadır. kendi check-list'ini tamamladıktan sonra büyük bir boşluğa düşeceği için varoluş perdesinden silinmeyi ümit etmektedir. bu listeyi tamamlayana kadar şurda burda oyalanacaktır. çalışkan bir insandır; çünkü çok fazla haz yolu bilmemektedir. güzelliğe önem vermemektedir, ama güzel olanı da kaçırmak istemez. sıklıkla kendisiyle çelişir; bu sabit fikirli olmamasının bir göstergesidir. hayatın her kapısını açık tutmaya çalışır. bu yüzden bazen bir sporcu, bazen bir şair, bazen bir şarkıcı, bazen bir yogacı, bazen bir dağcı bazen de bir hayırsızın tekidir. insanlarla kolay anlaşamaz. bu yüzden çok tanıdığı yoktur. konuşacak çok şeyi vardır; ama senleyken susuyorsa beynini enerji tasarruf moduna almıştır. genel olarak hayatta gerçekleşen olaylara şaşırmaz. bu yüzden tavsiyesi dinlenecek en son kişidir.

+kanka sevgilimden ayrıldım çok mutsuzum.

- olur öyle.

absürdü benimsemiş, adeta gözüne taktığı bir perde haline getirmiştir. inişli çıkışlı bir eğitim geçmişine sahiptir. anadolu üniversitesi felsefe bölümü iki buçukuncu sınıf öğrencisi ve odtü ingilizce öğretmenliği bölümü mezunudur. halı saha maçına gelir. yola çıkılacak adamdır.