Cloud

Abone Ol

Yeni içerikler eklendiğinde anında e-posta adresinize bildirim almak isterseniz abone olabilirsiniz.

bir yıl daha

Tarih: 16.11.2022 00:55 Okuma Süresi: 2 dk. 10 sn. Yazar: Cloud

havaların artık yatakta donla uyumama izin verdirtmeyecek kadar soğuduğu bu kasım ayından herkese selamlar. güzel.net'in beni haftalardır darlamasının neticesinde alan adımı kaybetmeme 1 gün kala siteyi bir sene daha uzatma kararı aldım. en nihayetinde bu alan adı adım ve soyadımdan oluşuyor ve kan emici bir mahlukatın eline düşürtüp geri alabilmek için fahişten ücret ödemeyi ne yüreğim ne de cebim kaldırabilirdi. biz de güzel.net ile güzel bir fiyata yeni bir sözleşme imzaladık. atiba hutchinson beşiktaş için ne ise bu site de benim için öyle bir şey. pek bir amaca yönelik kullanılmıyor, ama olmazsa da benim için büyük bir eksiklik oluşturacak. nice senelere efendim.

ben aslında az önce uykuya dalacaktım. battaniyemi bile hazırlamıştım. her gece geç saatlere geldikçe "bugün hayatımda neyi yarım bıraktım?" diye sorgular dururum. bugün de websitenin ücretini ödemeyi unuttuğumu hatırladım. artık içim rahat bir şekilde bir sonraki güne geçiş yapabilirim. yapacağım da. bir yerde asgari zenginliğin kriteri nedir sorusunun cevabını okudum. şöyle diyor;

1) yapmak istediklerini yapabiliyor olmak

 

2) yapmak istemediklerini de yapmamak

ben de siteyi bir sene daha uzatmak istedim ve bunu yapabildim. bu zenginlik hissi ile artık bir sene daha yaşayabilirim.

 

...

 

herhangi bir içerik paylaşmadığım süre zarfı içerisinde can dostum rocky'i kaybettim. ölümü yalnızca benim için bir anlam ifade ediyordu; çünkü kendisi ailede en çok benim dostumdu. uzun zamandır hiç bu kadar ağlamamıştım. yok olmak, bir daha hiç gelmeyecek olmak beni derinden üzer. birlikte ne oyunlar oynadıysak, ne kadar gezindiysek hepsi tarihin tozlu raflarında ve sadece tarihin bana ait bölümünde yer alacak. bir söz var... kuş ölür, sen uçuşu hatırla diye. köpek de ölür. bana ise birlikte bıraktığı nice anı kalır.

ve ailen seni çok sevdi.

 

 

2007-2022


Bu içerik "286" kez görüntülendi.

Tags: #blog, #domain, #website

bir yıl daha
İçerik Yorumları (0)

Bu yazı için henüz yorum yok.